Pozisyonlar,Cinsel Pozisyonlar

Cinsel pozisyonlar ilişkilerimizde bize rahatlık sağlayan ve sağlığımız açısından önemli bir konudur.Cinsel Sorular sitesi olarak sizlere bu pozisyonların görsel materyalleri ile birlikte bir derlemesini yapmış bulunmaktayız.
Cinsel pozisyonlar kişinin anlık durumuna göre değişen , eşlerin birbirlerine daha iyi temasta bulunabildiği ve çok daha rahat haraket edebildiği şekiller olmaktadır.
Zevkli , keyifli ve ağrısız bir ilişki için size uygun olan cinsel pozisyonu partneriniz ile uygulayabilirsiniz.
Bazı pozisyonlar erken boşalma sorununa karşı bir önlem , gebelik için doğru ya da gençler için uygun şekilde aşağıdaki kategorilerde sizlere sunulmuştur.
Daha doğru bir cinsel birleşme için en önemli kriterlerden biri olan pozisyonlara sizler de partneriniz ile birlikte olurken dikkat edip , özen göstermelisiniz.
Sürekli aynı pozisyonda ilişkiye girmek olayı monotonlaştırırken arada bir özgür davranıp farklı tarzlar denemek çok daha yararlı olacaktır.
Unutmayın ki tüm uzmanlarında bildirdiği gibi bir ilişki esnasında en önemli şey penis boyu değil partnerinize olan temasınız , duygularınız , duruş ve birleşme rahatlığıdır.
Partnerinize sıcak temasta bulunurken aynı zamanda bir birleşme sağlayabiliyor ve bu konuda başarılı oluyorsanız mutlu ve sağlıklı bir cinsel yaşamınız var demektir.
Yukarıda yer alan özet bilgiler ışığında aşağıda yer alan kategorilerdeki konulara göz gezdirebilir , uygun pozisyonu görebilirsiniz.
Herkese mutlu ve sağlıklı cinsel yaşam diliyoruz…

Reklamlar
Bu yazı ÖzeL xD içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s